Rozkošný psík menom Milkshake sa stal hviezdou na sociálnych sieťach a patrí medzi menej ako 100 ružových mopslíkov na celom svete. Viac ich totiž už nenájdete. 17-mesačné šteniatko sa narodilo s rozkošnou tvárou a modrými očami dieťaťa, ale je to práve jeho ružová farba, ktorá z neho urobila hviezdu. Nezvyčajné sfarbenie psíka je spôsobené nedostatkom pigmentu, čo zdedil od svojho predka.

View this post on Instagram

May your New Year be as rosy as I am! What better way to welcome 2020 than covered in donuts? I'm going to eat more treats and stay thicc. What are your resolutions cuties? Wishing you all the best for the new start we have been given! Can't wait to share a whole load of new adventures with you. Milkshake 🍼 . Jumper @eyeofdog & accessories @party_pups_uk . #Milkshakethepug 🐖🍼 if you don't wanna miss a 💕 pink pug thing . . . . . #dogsinjumpers #pink #pinkeverything #bye2019 #newyearseve #2020 #curlytailcrew #mops #carlin #pugloversdaily #puglife #smilingpug #speakpug #party #partypug @barked @puglifemagazine @pug_features @boopmynose @dogs.oflove @9gag @9gaggirly @stylistmagazine @cosmopolitan @puppystagrams @insta_puppies @cute.tv

A post shared by 👑💕 Milkshake the Pink Pug 💕👑 (@milkshakethepug) on

Keď 33-ročná Maria uvidela ružové šteňa medzi jeho bratmi a sestrami, vedela, že ho musí mať. Londýnčanka dlho neváhala a priniesla si psíka domov, keď mal 10 týždňov. Odvtedy sa stal slávnym Instagramerom.Nikdy predtým som o ružových mopslíkoch nepočula, ale keď som išla k chovateľovi a všimla si rozkošného Milkshakea, tak hneď som si povedala, že ho musím mať. Sú naozaj veľmi zriedkavé. V tom čase som si myslela, že Milkshake je len jedným z 30 na svete, ale napokon je ich o niečo viac. Na celom svete ich však nie je viac ako 100. Má iné sfarbenie, no netrpí stratou zraku ani sluchu,“ povedala hrdá majiteľka.

Majiteľka psíka ho opísala ako nepredvídateľného, šťastného a priateľského, no aj veľmi rozmaznaného. Je o neho dobre starané a dokonca sprevádza Mariu na jej pracovných stretnutiach. Maria mu dopraje aj týždenné návštevy v psích kúpeľoch, kde sa necháva rozmaznávať špičkovou starostlivosťou. Milkshake sa však taktiež pravidelne zúčastňuje na národných výstavách psov a má vlastného trénera, ktorý s ním pracuje, aby sa mohol v budúcnosti predstaviť v reklamách či filmoch. „Milkshake je najslávnejším ružovým mopslíkom na sociálnych sieťach. Mnoho ľudí mi posiela správy, že mali zlý deň, no keď ho uvideli, povzbudilo ich to. Takéto odozvy ma potom motivovali k tomu, aby som pokračovala v tom čo robím,“ dodala na záver Maria.

View this post on Instagram

Mesmerised by the walk by booty 😳🍑 . Handmade leather harness @swaggywouaf . Milkshake hates it when I have to put on his harness. I get his lead, he runs to the door ready for walkies, and as soon as the harness comes towards him the game begins. I chase him all over the house until he gives up. He sits, looks up at me and slowly lifts his paw in surrender. We play this game three times a day. With this harness, he didn't mind it. I think because the part that slips over the head is wider so he doesn't feel restricted. No games needed, on and out. Doesn't he look elegant! . #Milkshakethepug 🐖🍼 if you don't wanna miss a pink 💕 puggin' thing . . . . . #springvibes #fashioninspo #red #weeklyfluff #happytot #tot

A post shared by 👑💕 Milkshake the Pink Pug 💕👑 (@milkshakethepug) on

View this post on Instagram

I asked for a white Christmas but pink will do…🍸🎀 HAPPY BOXING DAY to all my pup squad. Whatever you were doing, and whoever you were with I hope you had the best Christmas ever. And if you didn't, i hope you drank your bodyweight in alcohols 😆 Chloe @clolloyd_ and I had the best time sipping on cocktails at @acehotellondon – check it out next time you're in London and fancy a festive tipple 😁 . Twinning jumpers from @boohoo and @accessorize . #Milkshakethepug 🐖🍼 if you don't wanna miss a 💕 pink pug thing . . . . . #puglovers #puglife #pugsofinsta #weeklyfluff #dailyfluff #boopmynose #pupfluencer #christmascompetition #frenchiebulldog #pugsproud #pugscorner #throwbackthursday #boxingday #cocktailoclock #happyhour #icanteven #pupflix #9gagcute @puppyofday @worldofcutepets @boopmynose @doglove @theellenshow @thetomcoteshow

A post shared by 👑💕 Milkshake the Pink Pug 💕👑 (@milkshakethepug) on

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.