Angličanka, ktorá pred takmer štyrmi desaťročiami stratila v záhrade svoj snubný prsteň, jej bol len nedávno vrátený, a to len pár dní pred ich krásnym 40. výročím svadby. Svadbu mal tento pár v roku 1980.


65-ročná Paula Walter stratila tento vzácny predmet ešte v roku 1983, keď sa hrala so svojím synom pri vlastnom dome v Plymouthe v Devone. Vyletel jej z prsta a odvtedy ho nevidela. Zvláštne dokonca je aj to, že pri hľadaní využili detektor kovov, no nikdy sa obrúčku nepodarilo nájsť. Žene vtedy pochopiteľne toto zmiznutie 18-karátového zlata zlomilo srdce. „Náš dom je blízko lesa a myslela som si, že prsteň odletel práve tam. Bola som si istá, že je navždy preč. Vždy, keď sme boli za tie roky na záhrade som rodine hovorila, aby sa poobzerali po obrúčke, ale nikdy sme ju bohužiaľ nenašli,“ povedala žena.

Na jej obrovské potešenie i prekvapenie však bola chýbajúca obrúčka nakoniec minulý mesiac znovu objavená. K objaveniu prišlo potom, čo si pár dní pred výročím svadby najala Paula spoločnosť Man for All Seasons, aby sa postarala o jej záhradu. „Mali sme najatú záhradnícku spoločnosť, ktorá prišla a ja som im vyrozprávala celý príbeh o prsteni,“ povedala Paula. A práve títo záhradníci boli tí, ktorým sa podaril veľký objav. Aj keď bol dvor v minulosti viackrát vykopaný a prehľadávaný, pracovníkom sa napokon stratený prsteň podarilo nájsť, a to pomerne rýchlo.

„Po chvíli ma záhradníci zavolali s tým, že majú pre mňa prekvapenie, a potom mi odovzdali môj snubný prsteň. Bol v záhrade, kde som sa pred tými rokmi hrala s loptou spolu so synom. Bola som mimoriadne šokovaná, no tiež neuveriteľne vďačná. Je úžasné mať ho späť,“ povedala nadšená majiteľka obrúčky.

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.