V Hollywoode nie sú tetovania žiadnou novinkou a ich trend neustále rastie. Niektoré celebrity však majú tetovania nielen kvôli trendu. Toto je 10 tetovaní celebrít, za ktorými sa skrývajú silné príbehy. 

Rihanna – pocta babičke 

V roku 2012 si dala Rihanna vytetovať priamo pod hrudníkom egyptskú bohyňu Isis. Tetovanie má pre ňu veľký význam, spája ju s jej zosnulou babičkou. 

Ariana Grande – pamiatka na obete útoku 

Speváčka si dala za ucho vytetovať včelu, ktorá je symbolom Manchestru. Toto tetovanie je pamiatkou na obete útoku, ku ktorému došlo v Menchester aréne, počas jej koncertu. 

Vanessa Hudgens – na uchovanie krásnej spomienky 

Prvým tetovaním hviezdy filmovej série High School Musical, Vanessy Hudgens, bol motýľ. Za týmto tetovaním sa skrýva krásny príbeh. Týždeň predtým, ako sa Vanessa narodila, pristál na bruchu jej mamy motýľ. Možno sa pýtate, čo to má s tým spoločné. Meno Vanessa však označuje v latinčine rod motýľa, babôčku. 

Kevin Jonas – z lásky k manželke 

Týmto tetovaním Kevin Jonas jednoznačne bodoval. Na rameno si dal vytetovať svoju manželku. Ako predlohu použil screenshot z videoklipu jeho skupiny, v ktorom si zahrala jeho manželka. 

Miley Cyrus – tetovanie svojich psov 

 

Tetovania nie sú cudzie ani Miley Cyrus. Dve z nich sú však o niečo špeciálnejšie. Aby mala stále pri sebe svojich psov, dala si ich vytetovať. 

Halsey – pre šťastie, ktoré nepotrebuje 

Obrátená podkova, ktorú má Halsey vytetovanú, znamená smolu. Toto tetovanie si dala Halsey vytetovať zámerne, pretože neverí v šťastie a je si vedomá toho, že dôležitá je naopak tvrdá práca. 

Sam Smith – za rovnosť 

Spevák Sam Smith si dal na prst vytetovať symbol, ktorý značí rovnosť. Tetovaním vyjadruje názor, že je za manželstvá osôb rovnakého pohlavia. 

Grant Gustin – tetovanie najlepšieho priateľa 

Grantovo tetovanie je skutočne roztomilé. Herec v príspevku na Instagrame prezradil, že si so svojim štvornohým miláčikom prežil naozaj veľa, a aby mohol byť stále s ním, dal si ho aj vytetovať. 

Lea Michele – tetovanie na pamiatku svojho snúbenca 

Herečka Lea Michele má na pamiatku svojho zosnulého snúbenca, Coryho Monteitha, niekoľko tetovaní. Číslo 5 na jej hrudníku znamená číslo dresu, ktoré mal herec Cory v seriáli Glee a meno Finn je postava, ktorú stvárnil. Okrem týchto tetovaní má Lea vytetované aj jeho posledné slová. 

Joe Jonas – tetovanie strateného kamaráta 

Predtým, ako sa Joe a Sophie vzali, adoptovali si Walda. O psa však neskôr prišli pri autonehode. Na jeho pamiatku si ho dali obaja vytetovať. 

ZDROJ

foto: brightside

 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.