Ak snívate o malom menej viditeľnom tetovaní, tak po práci šikovnej Esther Garcie si možno poviete, že svoj pôvodný sen musíte zmeniť. Tvorí úžasné tetovania kvetov, ktoré síce majú tak trochu temné pozadie, no výsledok stojí za to.

Umelkyňa z Chicaga tvorí tie najzložitejšie kombinácie kvetinových vzorov. V čiernom pozadí sa častokrát objavujú vtáky alebo motýle. Žena tvrdí, že spočiatku začala tetovať takýmto spôsobom, aby prekryla staré a nechcené kúsky. Postupom času ju však začali vyhľadávať ľudia s tým, že si chceli dať vytetovať celý rukáv od nej, pretože sa im jej práca nesmierne páči. Esther prezradila, že inšpiráciu hľadá v holandskej kvetinovej maľbe zo 17. storočia. Nie je však tak celkom bežnou tatérkou. „Ponúkam výlučne svoje vlastné projekty, z ktorých si môžu ľudia vybrať. Hlavnou výhodou je, že sa dostávam k práci s klientmi, ktorí sú s mojou tvorbou veľmi spokojní,“ povedala.

Tvrdí, že táto práca ju nesmierne baví a nemôže byť šťastnejšia, keď s tvorbou je spokojná ona sama a aj jej klienti. Má za sebou bohatú minulosť, keďže tetovaniu sa venuje už 20 rokov a vedie aj vlastné štúdio. Je to všestranné nadaná žena, ktorá okrem toho sa venuje aj projektom v oblasti textilného dizajnu a tiež pracuje na cestovných workshopoch, pričom sa neustále vzdeláva. Snaží sa inšpirovať taktiež mladých umelcov a ukázať im, aby sa vydali vlastnou cestou a robili niečo jedinečné.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.