Keď staviate dom, chcete mať všetko tip top a najlepšie aby bolo všetko rovné. Vždy sa však nájde aj zopár jedincov, ktorí túžia po inakosti. A samozrejme, takýto ľudia sa nájdu aj medzi architektmi, ktorí rôzne budovy navrhujú.

A teraz vám ponúkneme niekoľko nezvyčajných budov i štruktúr, pri ktorých mnohí z vás budú krútiť nosom a povedia si tak toto nie! Keďže je však veľa takých ľudí, ktorí milujú inakosť, tak myslíme si, že tí si zas povedia opak a tieto konštrukcie sa im budú páčiť. Tak teda poďme na to a zhodnoťte si to už každý podľa seba.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.