Halloween vymysleli Kelti, takže ide o európsky sviatok. Všetko to začalo keltským festivalom Samhain, na ktorom ľudia zvykli zapaľovať vatry a nosiť kostýmy na zahnanie duchov. Aj keď si mnohí myslia, že je to americký sviatok, tak práve sme vás vyviedli z omylu.

Užívajú si ho však aj za „veľkou mlákou“ a to ešte oveľa viac ako Európania. To, čo sa niektorým podarilo vytvoriť vám doslova vyrazí dych. Okoloidúcich svedkov všetky nasledujúce halloweenske kostýmy dokonca vystrašili až tak, že zavolali policajtov. Nuž, pri pohľade na tie všetky výtvory sa ani nie je čomu čudovať. Pôsobia totiž mimoriadne realisticky. Rozhodli sme sa, že vám niektoré masky a kostýmy ukážeme, pretože sú skrátka úžasné.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

 

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.