Ako vyzerajú kvalitné obrazy? Nuž, určite aj tak, že ich neviete rozoznať od fotografie. Dnes vám ukážeme obrazy, pri ktorých je veľmi ťažké veriť, že boli namaľované ľudskou rukou. Japonský maliar Kei Mieno dokáže prostredníctvom svojich diel vyjadriť krásu, silu talentu i tvrdej práce.

Farby, svetlá, tiene a kontrasty dokázal spojiť tak, že z toho sú skutočne realistické umelecké diela, ktoré nedokáže nakresliť hocikto. Za použitia oleja oživuje svoje hyperrealistické obrazy a aj keď jeho olejomaľby priťahujú najväčšiu pozornosť, tak okrem toho pracuje tiež s akvarelom a zaujíma sa o fotografiu.

Jeho diela však ťažko opísať slovami, preto prejdite na fotografie a kvalitu v Keiovom umení už posúďte sami.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.