Šteniatka sú príliš rozkošné na to, aby sa museli snažiť získať si vaše srdcia, ide to prirodzene a samo. Vedeli ste, že existuje aj zariadenie, ktoré je určené na dennú starostlivosť o maličkých psíkov? „Škôlka pre šteniatka“ v Gyeonggi-do v Južnej Kórei pravidelne uverejňuje obrázky svojich rozkošných návštevníkov, ktorí napĺňajú srdcia ľudí láskou.

Centrum sa stará o psíkov starších ako 12 týždňov v prípade, že na nich nemajú ich majitelia cez deň čas. Keďže je veľmi veľa ľudí príliš zaneprázdnených, tak tieto zariadenia sú v ázijskej krajine čoraz obľúbenejšie. Popri sektore materských škôl sa tam rozvíja aj financovanie domácich miláčikov, lekárske ošetrovanie, zariadenie poskytujúce stravu a ďalšie, ktoré súvisia s domácimi miláčikmi. Toto centrum má pre svoje šteniatka naplánované aj niekoľko hier a cvičení, aby sa učili poslušnosti a boli viac spoločenskí.

Po rôznych aktivitách dostanú šteniatka, rovnako ako deti škôlke, čas na oddych. A práve počas spánku nedokážu pracovníci odolať a roztomilé psíky fotografujú. Celý internet si ich zamiloval, veď pozrite sa na fotografie a pochopíte prečo.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.