Koaly sú známe tým, že spia až 20 hodín denne, nuž zrejme neexistuje človek, ktorý by si to s nimi nevymenil. Medzi spachtoše medzi zvieratkami patria však aj mačky a iné druhy. Napríklad také ovce a kozy chodia spať viackrát denne. Avšak, bez ohľadu na to, koľko ktoré zviera spí, tak vždy je extrémne zaujímave pozerať sa na týchto rozkošných tvorov počas tejto „činnosti“. V týchto dňoch síce nie je veľa dôvodu na úsmev, no my veríme, že nasledujúcimi fotografiami vám ho dozaista vyčaríme!

View this post on Instagram

Tis the season to be jolly.❄

A post shared by Blue Clover Rabbitry (@bluecloverrabbitry) on

 

 

 

Zdroj, foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.