Sledovať zvieratá vo voľnej prírode je takmer vždy niečo, čo sa oplatí. Zvieratá sú totiž zaujímavé tvory a existuje ich toľko, že niekedy ostanete prekvapení čo to vlastne vidíte. Tá rozmanitosť je však veľmi zaujímavá, teda väčšinou. Zvieratá vás však dokážu aj veľmi ľahko vystrašiť a dnes si práve také prípady ukážeme. Upozorňujeme však, že nie vždy to bude pekný pohľad a niektoré z fotografií sú doslova strašidelné.

Spiace veľryby:

Veľkosť orla vs veľkosť vlka:

Včely práve zabíjajú sršňa, ktorého si varia zaživa:

Riadna skupina žiab:

Toto by ste ráno vidieť nechceli:

Drak?

Čo to mohlo urobiť?

Vačica s orlom:

Kliešť sa dostane kdekoľvek:

Toto snáď nepotrebuje komentár:

Toto nájsť v kúpeľni by ste taktiež nechceli:

Dostali by ste sa cez takéto dvere?

Včely vo vnútri steny:

10 000 rokov stará lebka z Írskeho losa, ktorý už vyhynul:

„Trošku“ väčší slimák:

Aj takto môže vyzerať noha po uhryznutí štrkáčom:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

2 KOMENTÁRE

  1. Ďakujem Vam mila Zuzka je to od Vas veľmi uctihodne.Ste šikovna,pekna,mlada žena .Iste Vas Vaše študium bavi a ja Vam prajem uspešne ukončenie študia na vysokej škole a veľa šyastia,zdravia,a splnenych želani do života.S pozdravom Lackovičova Oľga

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.