Moderné koláče a torty vždy posúvajú úroveň niekde inde a to až tak, že je dnes už ťažké vymyslieť tortu, ktorá by niečim vynikla a bola originálna. Tieto želé torty svojím exotickým vzhľadom omráčia aj tých najväčších labužníkov. Môžete ich jesť presne v takom stave, v akom sú, alebo môžete odstrániť želatínu, ktorá napodobňuje vodu. Ak zvolíte druhú možnosť, tak sa automaticky hlbšie ponoríte a objavíte sladké ostrovčeky s pokladmi vyrobené napr. z piškótového koláča a pokryté ďalšími zaujímavými detailami.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.