Drvivá väčšina žien síce tvrdí, že by nežnejšie pohlavie nemalo byť pod tlakom, aby zmenili svoj vzhľad, no je ťažké nevyzerať tak, ako si to vyžaduje spoločnosť či okolie. Jeden výskum dokonca ukázal, že až tretina žien nezverejňuje fotografie bez filtra. Nuž, stále však sú aj také, ktoré idú svojou cestou bez ohľadu na to, čo si o nich myslia druhí. Dnes vám také sebavedomé ženy ukážeme. 

Táto žena sa nehanbí nosiť sivé vlasy

Táto zas nemá problém so zarasteným podpazuším

Kilá navyše predsa nie sú problémom, ak to tak necíti daný človek

Akékoľvek telo je hodné plaviek

Táto žena dlho neznášala svoje vlasy aj pehy, no nakoniec si ich obľúbila a viac ich už neskrýva

Tento pár nevyzerá ako tie ostatné, no sú úžasní a najmä šťastní

Nehanbí sa za svoje nedokonalé telo a pokojne ho ukáže svetu

Partner je nižší a chudší ako partnerka, no ani jednému z nich to neprekáža

Nie každý má dokonalú pleť a je to normálne

Hovorili jej, aby nenosila veľké okuliare, pretože ešte viac zvýraznia veľký nos. Žena si však kúpila najväčšie okuliare aké našla a hrdo ich nosí

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.