Málokto vie, že prvá plastická operácia bola vykonaná už v roku 800 pred našim letopočtom. Indickí chirurgovia v tom čase vykonali takzvanú rinoplastiku. Tento chirurgický zákrok sa mal podľa nich stať najpopulárnejším na celom svete. Dnes už však existujú plastiky nosa, pŕs, pier, ale aj celej tváre a tak ďalej.

Prirodzenosť by podľa nás mala byť vždy na prvom mieste, no každý človek si môže so sebou robiť čo len chce a nik mu to nemôže zakázať. Nie je to ani nič zlé, pokiaľ je to s mierou alebo nevyhnutné. A dnes vám ukážeme niekoľko plastických operácii, ktoré sa naozaj vydarili a myslíme si, že tu ani nik nemôže namietať ich zbytočnosť alebo nezmyselnosť.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.