V Barcelone je celoročne príjemné počasie, ale na jar má svoje špeciálne čaro. Momentálne sa dajú kúpiť letenky do Barcelony za veľmi výhodné ceny.

Celý výlet vám zaberie iba tri dni a odlet je z neďalekého budapeštianskeho letiska.

Táto ponuka už nie je aktuálna. Ak hľadáte letenky barcelony prejdite na túto podstránku.

, Tip na jar! Letecky do Barcelony len za 45 €
pixabay.com

 

Dátum a čas letu

V termíne od 10. apríla do 12. apríla kúpite spiatočnú letenku pre jednu osobu za 45 €.  Ak váhate, nerobte to, ceny už pôjdu pravdepodobne iba hore. Rezerváciu môžete urobiť cez stránku ryanair.com.

, Tip na jar! Letecky do Barcelony len za 45 €

Batožina

Nezabudnite na to, že v cene letenky máte iba príručnú batožinu. V cene letenky máte dve príručné batožiny, pričom kufor s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm vám po novom pri najlacnejších letenkách umiestnia do podpalubia. Druhý kus batožiny (malú kabelku, batoh, laptop si môžete zobrať na palubu, maximálne rozmery sú 35x20x20cm).

Čo v Barcelone?

V Barcelone nevynechajte rušnú ulicu Las Ramblas, svetoznámu La Sagrada Familia alebo známy park Parc Guëll. Pochutnajte si na výborných jedlách a zohrejte sa príjemným jarným slnkom. Viac tipov o cestovaní do Barcelony sme zhrnuli do stručného cestopisného článku.

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.