Londýn je jedno z najvýznamnejších svetových centier kultúry, histórie a biznisu. Ľudia smerujú z rôznych dôvodov a ak chceš zažiť toto čarovné mesto na vlastnej koži, mal by si zbystriť pozornosť. Toto je júlová ponuka . Pre nové zľavy na letenky do Londýna kliknite tu.

london fotografia
Photo by TheDigitalArtist

Teraz máte možnosť navštíviť toto veľkolepé mesto za cenu 46€! Leteckú prepravu zabezpečuje írska spoločnosť Ryanair. Poletíte priamo z Bratislavy do Londýna.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť napr. v termíne od 5.7. – 10.7.18.  Objednať letenky môžete cez Pelikán.sk alebo  stránke Ryanair.

, Tip na júl: ponuka spiatočných leteniek z Bratislavy do Londýna už za 46€!

, Tip na júl: ponuka spiatočných leteniek z Bratislavy do Londýna už za 46€!

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo vidieť v Londýne:

Britské múzeum – je to jedno z najobľúbenejších miest v Londýne. Nájdete tu výtvory ľudstva od prehistorického obdobia až po súčasnosť. Je to tiež najväčšie múzeum na svete, ktoré bolo založené už v roku 1753.

Trafalgar Square – svetoznáme námestie, kde to žije.

Tower of London– jedna z najúchvatnejších stavieb, aké boli kedy postavené. Vežu postavili v rokoch 1066–1067 a odvtedy už slúžila ako väznica, miesto popráv, sídlo kráľov, klenotnica, zbrojnica aj zoo.

london fotografia
Foto od Günter Hentschel

Známe sú tiež parky, napr. Hyde park alebo Green park.

Ďalej si nenechajte ujsť ani Londýnske oko, múzeum voskových figurín Madame Tussauds, Hydepark a ďalšie skvosty.

london fotografia
Photo by funky-noodle

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.