Tel Aviv vám ponúka od skvelého jedla, cez krásne miesta až po pláže na vysokej úrovni. V Izraeli uvidíte celkom inú kultúru a zažijete odlišnú atmosféru od tej, ktorú poznáte z Európy. Okúste tento menej zvyčajný kút sveta za skvelé letenky.

tel aviv fotografia
Foto od twiga_swala

Práve teraz si zaobstarajte spiatočné letenky len za cenu 20€! Poletíte z rakúskej Viedne priamo do Tel Avivu. Táto cena je dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, môžete si zakúpiť členské za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 25.1. – 28.1.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Čo v Tel Avive?

– Navštívte ulicu Rothschild blv, je to výkladná skriňa nemeckej modernistickej architektúry a doviezli ju tam nemeckí židia, ktorým sa podarilo utiecť pred nacizmom.

– Jaffský prístav je najstarší prístav na svete. Toto miesto dýcha históriou starou tisícky rokov. Najkrajšia časť je na námestí Kdumim, záhrady HaPiska. Z tohto miesta je najkrajší výhľad na mesto.

tel aviv fotografia
Foto od tedeytan

– Nájdete tam nespočetné množstvo nádherných pláží vo výbornom stave, sú udržiavané a nájdete tam aj ihriská, open air posilovne, reštaurácie, bary a iné.

– Mesto určite uspokojí fanúšikov histórie, ale aj tých, ktorí majú radšej moderné skvosty. Na jednej strane uvidíte tisícročné budovy a na strane druhej moderné architektonické budovy. Život je tam pulzujúci a určite sa tam nebudete nudiť.

tel aviv fotografia
Foto od Yoni Lerner

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.