Pokiaľ ide o filmy, všetci chceme vidieť len tie najlepšie. Ale v poslednej dobe sa niekedy môže zdať, že väčšina filmov vyrobených v Hollywoode je si navzájom podobných. Poďme sa ale teraz pozrieť na niekoľko hercov a herečiek, o ktorých len ťažko veriť, že nie sú minimálne vzdialená rodina. 

Tom Hardy a Logan Marshal Green:

Istý chlapík na internete si všimol, ako veľmi podobne vyzerajú niektorí hollywoodski herci, pričom nemajú spolu nič spoločné, sú nanajvýš kolegovia. Fotografie zdieľal s myšlienkou natočiť film o súperiacich gangoch, ktorých členovia by boli oni a vystupovali by tak ako svoje klony. Napríklad Tom Hardy a Logan Marshal Green skutočne vyzerajú, akoby išlo prinajmenšom o bratov. Existuje však veľa ďalších hollywoodskych hviezd, ktoré by boli takmer dokonalý klon toho druhého. Samozrejme, našli sa aj takí, ktorí nevidia medzi dvomi hercami či herečkami žiadnu podobnosť, nuž tu ale platí – sto ľudí sto názorov.

Jeffery Dean Morgan a Javier Bardem:

Kyle Buchanan v The New York Times píše, že filmový priemysel (alebo skôr to, ako to vníma mladšia generácia) sa rýchlo mení. Pre článok urobil rozhovor s 24 hollywoodskymi postavami, vrátane herca Kumail Nanjiani a zistil ich pohľad na rôzne veci. „Bol som v bare s priateľom, ktorý režíroval veľké filmy a keď sme boli v rade pri toaletách, tak mi povedal, že kiná sa budú čoskoro zatvárať. Zároveň totiž dodal, že deti sa nepozerajú na filmy, ale na YouTube,“ povedal v rozhovore Kumail Kyleovi.

Amy Adams a Isla Fisher:

Videá totiž nemajú úplne inú váhu ako predtým. To má všetko do činenia s nárastom streamovacích služieb ako je Netflix, ale aj s existenciou YouTube. Pre malé štúdia bude stále ťažšie a ťažšie prežiť, pretože sú hltané väčšími. „Toto je najväčší posun v obsahu v histórii Hollywoodu,“ povedal producent Jason Blum Buchanan.

Keira Knightly a Natalie Portman:

Daniel Radcliffe a Elijah Woods:

Rupert Grint a Ed Sheeran:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.