Pestovanie fúzov má niekoľko prekvapivých výhod. Udržuje to hydratovanú pokožku, redukuje výskyt akné a môže dokonca chrániť tvár pred UV žiarením. Vo viktoriánskej ére lekári dokonca predpisovali fúzy i brady ako prevenciu pred chorobami. Okrem zdravotných výhod môže ochlpenie na tvári dramaticky zmeniť vzhľad človeka a niektoré ženy vnímajú takýchto mužov ako atraktívnejších. Čo si o tom myslíte už ale odpovedzte sami sebe, možno aj za pomoci nasledujúcich fotografií.

1.

2.

3.

4.

5.

View this post on Instagram

I having been trying to figure out what makes a good YouTube thumbnail. But I have standards. I refuse to have a bunch of sloppy text and an open mouth with possibly a product in hand. But that works. It's just crappy and tacky imo… Also, don't think it's all that cool for men tbh! 🤣 Anyways, this is the image I used for my new minimizing video. It's really weird and somehow is kinda feminine looking. But it's funnier to me than it is just stupid… Because I was like… Know what? #@$@ it, I'm just going to make it dumb and push it to this edge conceptually and see if it works! I proceeded to put down literal trash bags on the ground and laid down on them! Lol. So stupid. But hey whatever. ⠀ #minimalism #trash #swearing #minimal #photo #stupid #sony #apature120d #trashbags

A post shared by Jeffrey Buoncristiano (@buon_buon) on

6.

7.

View this post on Instagram

Testing. Dirty windows. By @melissa_dilger

A post shared by Luke Ditella (@lukeditella) on

8.

9.

10.

11.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.