Dizajnér Tommy Hilfiger posúva túto značku na novú úroveň. Tento týždeň spustil Spring Adaptive Collection, ktorá je zameraná na ľudí so zdravotným postihnutím.

V roku 2016 vytvorila spoločnosť Hilfiger prvú detskú líniu oblečenia. Značka spolupracovala so spoločnosťou Runway of Dreams, neziskovou organizáciou, ktorá pracuje na zaradení zdravotne postihnutých ľudí do módneho priemyslu. V roku 2017 vytvoril dizajnér svoju prvú líniu oblečenia určenú pre dospelých ľudí so špeciálnymi potrebami.

Tretia línia spoločnosti Hilfiger zahŕňa všetky typické odevy, akými sú šaty, nohavice, bundy, sukne a kraťasy. Táto séria oblečenia stále vyzerá ako typická kolekcia Tommy Hilfiger, ale v skutočnosti obsahuje niekoľko dôležitých zmien. Oblečenie je upravené magnetickými gombíkmi, nastaviteľnými lemami alebo suchými zipsami, ktoré slúžia ľuďom s rôznou úrovňou ich schopností alebo postihnutia.

Dúfajme, že aj ďalší módni dizajnéri budú nasledovať tento výborný nápad a urobia krok vpred, aby tiež ponúkali kompletnejší a rozmanitejší tovar určený nie len pre zdravých ľudí.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.