V dnešnej dobe je už toľko zaujímavých a nezvyčajných pracovných pozícii, doslova od výmyslu sveta, že budete mať problém vybrať si. Vzhľadom na to, že sa svet mení, vznikajú aj nové nezvyčajné pracovné miesta, o ktorých ste prednedávnom možno ani nesnívali. Ako príklady by sme mohli uviesť prevádzkovanie vlastného ostrova, staranie sa o niekoľko domácich miláčikov či rôzne iné lukratívne ponuky, o ktorých sme vám už aj my písali. Avšak, táto ponúkaná pozícia od spoločnosti Royal Caribbean posúva prácu snov na ešte vyššiu úroveň!

Spoločnosť totiž oznámila, že hľadá veľmi šťastného človeka, ktorý bude zastávať pozíciu „pobrežného prieskumného učiteľa“. Osoba, ktorá túto prácu dostane, bude cestovať po svete a počas toho bude mať za úlohu túto cestu zaujímavým spôsobom dokumentovať pre sociálne siete. „Hľadáme adrenalínového nadšenca, ktorý nie je hladný len pre dobrodružstvo, ale má tiež jedinečnú schopnosť zachytiť každú chvíľu a rozprávať príbeh prostredníctvom svojich príspevkov na internete,“ povedal hovorca spoločnosti Caribbean Insider. „Ponúkame obrovské množstvo neuveriteľných zážitkov, ktoré sme my ako spoločnosť získali počas našich výletných plavieb. Dúfame, že vybraný kandidát pozdvihne náš exkurzívny program na ešte vyššiu úroveň.“

cruise fotografia
Foto od kirkandmimi

Ako súčasť tejto práce je aj návšteva súkromného ostrova spoločnosti Royal Caribbean a taktiež cesta na Aljašku, do Portugalska, Nórska, Dubaja či Japonska. Ten kandidát, ktorého vyberú, bude dostávať 2 000 libier na týždeň a taktiež mu spoločnosť zaplatí všetky náklady spojené so stravovaním, ubytovaním a taktiež preplatí ostatné výdavky týkajúce sa vykonávania tejto práce.

Máme však aj jednu smutnú správu, a to, že žiadosti o túto pracovnú pozíciu môžu posielať len Briti a Íri, ktorí sú starší ako 21 rokov.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.