Od raného veku sú deti celebrít vystavené často otravným novinárom s fotoaparátmi. Skrátka sú vo svetle reflektorov. Niektoré z nich fascinuje kúzlo filmového sveta, preto sa rozhodnú nasledovať kroky svojich slávnych rodičov. A niektorým z nich sa už dokonca podarilo hrať spolu so svojimi rodičmi v slávnych filmoch bez toho, aby ste o tom vedeli. O aké dvojice ide? Dozviete sa.

Bruce Willis a Rumer Willis

Rumer sa narodila v slávnej rodine a rozhodla sa, že chce ísť rovnakou cestou ako jej slávni rodičia. A aj keď jej matka a otec majú rôzne kontakty v kinematografickom priemysle, tak nikdy jej nechceli v presadení pomôcť. Bruce prinútil svoju dcéru, aby prešla všetkými potrebnými konkurzmi, aby získala rolu vo filme Hostage. To sa jej podarilo a v čase nakrúcania mala mladá herečka 16 rokov, no svoju úlohu zvládla brilantne.

Demi Moore a Rumer Willis

Rumer hrala vo filme už keď mala 8 rokov. V počine Striptíz si zahrala dcéru hlavnej hrdinky, teda aj svojej skutočnej matky Demi Moore.

Domhnall Gleeson a Brendan Gleeson

Týchto dvoch hercov si určite pamätáte z filmu Harry Potter. Spolu si zahrali konkrétne v poradí 7. filme, teda v časti Harry Potter a dary smrti I.

Gwyneth Paltrow a Blythe Danner

Deti populárnej hollywoodskej herečky Blythe Danner sa rozhodli ísť po jej stopách. Syn Jake sa stal filmovým režisérom, zatiaľ čo dcéra Gwyneth Paltrow sa stala svetoznámou herečkou. Danner si zahrala spolu so svojou dcérou prvýkrát v roku 1992 vo filme Cruel Doubt. V roku 2003 si matka a dcéra opäť spolu hrali v životopisnej dráme Sylvia, kde hlavnú úlohu zohrala Gwyneth, zatiaľ čo Blythe hrala jej matku.

Angelina Jolie a Vivienne Jolie-Pitt

Bola to práve biologická dcéra Angeliny – Vivienne, ktorá stvárnila úlohu päťročnej Aurory vo Vládkyni zla. Tvorcovia filmu to tak urobili preto, že všetky ostatné mladé herečky sa príliš báli strašidelného vzhľadu herečky.

Jon Voight a Angelina Jolie

Samotná Angelina Jolie dostala šancu zahrať si spolu so svojím otcom, slávnym hollywoodskym hercom Jonom Voightom. Ten totiž hral otca hlavnej postavy vo filme Lara Croft: Tomb Raider.

Colin Hanks a Tom Hanks

Colin Hanks a jeho slávny otec Tom Hanks sa spolu prvýkrát objavili na obrazovke v hudobnej komédii That Thing You Do! v roku 1996. V roku 2008 hrali otca a syna znovu, a to vo filme The Great Buck Howard.

Mamie Gummer a Meryl Streep

Zahrali si spolu celkom 2-krát, konkrétne vo filme Heartburn (1986) a Nikdy nie je neskoro (2015).

Will Smith a Jaden Smith

Debut Jadena Smitha sa uskutočnil v roku 2006, keď spolu so svojím otcom účinkoval v dráme The Pursuit of Happyness, kde mal hlavnú úlohu. Mladý herec dokonca získal prestížnu filmovú cenu MTV za rok 2007 za tento prielomový výkon.

V roku 2013 sa herec a jeho syn opäť stretli na scéne post-apokalyptického akčného filmu Po zániku Zeme, ktorý divákom opäť ukázal, že sú skvelou hereckou dvojicou.

Ben Stiller a Jerry Stiller

Ukázalo sa, že milý starý muž z komédií The Heartbreak Kid a Zoolander je biologickým otcom svojho zrejme o čosi slávnejšieho syna Bena.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.