Vďaka Redditu vám môžeme z času na čas priniesť veľmi zaujímavý obsah. Táto stránka je totiž plná skvelých fotografií a tentoraz to nebude inak, pretože sme sa ňou opäť inšpirovali. Ponúkneme vám teraz zopár zaujímavých a zároveň krátkych príbehov, ktoré v konečnom dôsledku najlepšie vyrozprávajú samotné fotografie. Poďme teda nato.

Smetiari z Turecka otvorili vlastnú knižnicu, v ktorej sa nachádzajú knihy, ktoré občania vyhodili do koša.

Niektoré drogérie v Českej republike predstavili stroj, ktorým je možno naplniť šampón či sprchový gél. Zákazníci si môžu do svojich prázdnych fliaš doplniť rôzne výrobky, a tak nemusia vyhadzovať fľaše.

Týchto 3 židovských mužov dopravili do Osvienčimu v ten istý deň a boli potetovaní o 10 čísiel ďalej od seba.

102-ročná žena sa obliekla do ochranného obleku, aby mohla voliť. Keď sa narodila, tak v tom čase ešte ženy voliť nemohli.

Ochrancovia goríl pózujú spolu s gorilami.

Mladý John bol doma sám, keď došlo k nehode a odtrhlo mu obe ruky. Pomocou ceruzky v ústach však dokázal vytočiť telefónne číslo a privolať si pomoc. Nakoniec sa ho podarilo zachrániť a dokonca mu prišili späť aj ruky.

Rozlúčka s poslednou samicou nosorožca svojho druhu v roku 2018.

Malá jašterica sa pomaly zbavuje kože a vyzerá akoby mala oblečenie.

Toto sú sestry, ktoré sa narodili belochovi a ich matka je Jamajčanka.

Americký maršal sprevádza malú 6-ročnú dievčinu do školy v roku 1960. Toto odvážne dievčatko je známe tým, že je prvým afroamerickým dieťaťom, ktoré navštevovalo základnú školu plnú belochov.

Tento medveď s vlkom spolu lovili, cestovali a zdieľali jedlo po dobu 10 dní.

Záber fotografa, ktorý sa podarí raz za život. Na fotografii môžete vidieť padajúci meteorit.

Takéto minerály sa nepodarí objaviť len tak hocikedy.

„Bežal som po starej ceste a narazil na vyhodené veci. Objavil som krabicu s peniazmi. Boli tam obálky z rôznych krajín sveta. Pochádzajú zo 17.-20. storočia. Najstaršia minca je z roku 1621. Okrem toho stále skúmam peniaze z krajín, ktoré dnes už neexistujú.“

Hrobka Ramessesa VI., Údolie kráľov v Egypte.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.