Psia rasa čau-čau je stvorenie, ktoré si ľahko zmýlite s plyšovým medvedíkom. Aj tento 6-ročný psík z Filipín, ktorý váži 20 kg a volá sa Chowder púta pozornosť všade tam, kam príde. Pri pohľade na neho všetko ľahko pochopíte.

Dané plemeno pochádza z Číny a zvyčajne sa využívajú ako strážne psy pre chrámy. Ide o tak trochu lenivé psie plemeno, no má veľa iných predností. Poslaním Chowdera je napríklad byť veľkou hviezdou na sociálnych sieťach. Od začiatku roku 2015, keď sa pripojil k armáde tzv. zvieracích influencerov na Instagrame, sa stal jasne žiariacou hviezdou. Jeho majiteľ zdieľa zaujímavé fotografie psíka pri rôznych jeho činnostiach a ľudia ich doslova milujú. „Do našej rodiny priniesol množstvo svetla a šťastia. Nedokážeme si predstaviť ani jeden deň bez neho, pretože nám každý deň rozjasňuje,“ povedal šťastný majiteľ. Zároveň dodal, že je to skutočne lenivý pes a miluje spánok i jedlo, no na druhej strane taktiež obľubuje prechádzky.

„90% ľudí, ktorí ho stretnú na ulici bežne hovoria, že vyzerá ako taký plyšový medvedík,“ dodal jeho majiteľ. Jeho sláva je skutočne veľká a postupne dokonca rastie. Ľudia psíka milujú, o čom svedčí aj počet sledovateľov na jeho Instagrame či dokonca to, že sa niekoľkokrát dostal aj na titulky časopisov.

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.