Psi sú veľkí šibali a niekedy je skutočne  ťažké ustrážiť ich. Jednou z nočných môr každého majiteľa je právo to, že sa ich psík počas prechádzky vyváľa v bahne. Dávať to dole z chlpáča nie je nič jednoduché, najmä z tých, ktorí majú bujnú srsť. Navyše, takmer žiadny pes neznáša kúpeľ dobre.

Aj z tohto hľadiska vám ponúkame zoznam zaujímavých obrázkov. Na jednej strane je čistý pes a na druhej zachytený hneď potom, ako sa vykúpe v blate. Každý jeden majiteľ dobre pozná túto situáciu, no niekedy sa jej skrátka nedá vyhnúť nech robíte čokoľvek. Pozrite si tieto milé fotografie jednotlivých psíkov, ktorých je takéto šantenie sa snom, no zároveň je to nočná mora majiteľov.

 

 

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.