Filmové postavy sa stávajú ikonickými vďaka hercom, ktorí ich stvárňujú. A nie je preto prekvapujúce, že je ťažké si predstaviť ako by vyzeral film, ak by hlavnú úlohu hral niekto iný. Stále však existuje veľa príkladov, kedy boli herci v hollywoodskych filmoch nahradení alebo že sa obsadenie neuskutočnilo tak, ako sa pôvodne plánovalo.

Pôvodne mala hrať hlavnú postavu vo filme Titanic herečka Claire Danes, ktorá však rolu odmietla:

Postavu Meg vo filme Malé ženy mala hrať herečka Emma Stone, no odmietla ju kvôli inému filmu:

Jennifer Lawrence veľmi chcela hrať v seriáli Gossip Girl Serenu Van Der Woodsenovú a bola veľmi smutná, keď nezískala túto rolu:

Julianne Mooreová mala pôvodne hrať vo filme Can you ever forgive me?, no napokon túto úlohu získala Melissa McCarthy a vďaka nej bola nominovaná na Oscara:

Vedeli ste, že Grincha mal hrať Eddie Murphy? Napokon si ho zahral Jim Carrey:

Britney Spears bola jednou z herečiek, o ktorej sa predpokladalo, že dostane rolu v známom filme The Notebook. Bola aj na konkurze, no nevyšlo jej to:

Mindy Kaling bola veľmi smutná z toho, keď nedostala rolu vo filme Dámska jazda, namiesto toho ju obsadila Maya Rudolph:

Jennifer Hudson mala pôvodne hrať hlavnú herečku vo filme Precious, no odmietla ju, pretože nechcela kvôli tomu pribrať:

V 90. rokoch sa Scarlett Johansson zúčastnila konkurzu na úlohu v Jumanji, ktorú jej však vyfúkla Kirsten Dunst:

Tiffany Haddish odmietla úlohu v Get Out, pretože nechcela hrať v hororovom filme:

Režisér filmu Kingsman: Tajná služba sa dlho rozhodoval medzi Johnom Boyegaom a Taronom Egertonom:

Deloris vo filme Sestra v akcii mala hrať Bette Midler, ale herečka ju odmietla, pretože sa obávala, že jej fanúšikom by sa v tejto úlohe nepáčila:

Sandra Bullock bola jednou z prvých kandidátiek na rolu v Million Dollar Baby. Keď však začala pracovať na pokračovaní Miss špeciálny agent, musela úlohu odmietnuť:

Film 50 odtieňov sivej mohol mať inú tvár. Hlavného hrdinu mal totiž pôvodne hrať Charlie Hunnam, no musel to odmietnuť, pretože bol zaneprázdnený rolou vo filme Zákon gangu:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.