Svadba je pre mnoho žien ten najdôležitejší deň v živote alebo minimálne jeden z najviac dôležitých dní. Mnoho z nás túži po tom, aby tento veľký deň bol perfektný a čo najlepšie sa na neho pripraviť. Od svadobnej výzdoby až po to, čo najviac zarezonuje na svadobných fotografiách – svadobné šaty.  Práve tieto šaty sa často stávajú motiváciou módnych návrhárov ako prezentovať svoju kreativitu v tej najvyššej miere.  Možno vás tieto nápady inšpirujú aj pri vašej svadbe !

 

 

Nezabudnite, že svadobné šaty nie sú často šité na to aby sa v nich nevesta cítila pohodlne. Návrhári rátajú s tým, že v nich budete len krátko a svoje pohodlie obetujete pre pocit cítiť sa krásne a výnimočne.

 

 

View this post on Instagram

#valdrinsahitiofficial

A post shared by Valdrin Sahiti (@valdrinsahitiofficial) on

 

Biela farba šiat na svadbu sa uchytila po tom, čo si ich obliekla kráľovná Viktória. Táto farba vtedy pobúrila anglických aristokratov pretože biela bola považovaná za farbu smútku.

 

 

 

 

 

 

Viete si predstaviť svoj deň v podobných dizajnových kúskoch, ktoré vyzerajú ako z rozprávky alebo sa skôr uskromníte? Dajte nam vedieť v komentároch !

 

zdroj 1 2

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.