S ponukami zaujímavých prác sa za poslednú dobu ako keby roztrhlo vrece. No tá najnovšia ponuka je ako vyšitá pre milovníkov spánku a vylihovania v posteli. Spoločnosť zaoberajúca sa riešením kvalitného spánku totiž hľadá perfektného kandidáta, ktorý by doslova vykonával svoju prácu v spánku.

sleeping fotografia
Foto od Free-Photos

Wakefit – spoločnosť so sídlom v Bangalore, ktorá predáva matrace a vankúše, si plánuje najať človeka, aby sa zúčastnil ich štúdií spánkových vzorcov. Firma sa snaží vymýšľať taktiež kreatívne produkty a riešenia, ktoré ľuďom pomôžu lepšie spať. Pre každého, kto miluje spánok je to dokonalá, priam vysnívaná práca. Úloha vybratého uchádzača bude takáto: osoba musí byť schopná prakticky kdekoľvek zaspať a bude schopná sledovať svoje spánkové vzorce na výskumné účely. Dostane za to, samozrejme, zaplatené. Ideálnym kandidátom je niekto, kto má vysokoškolské vzdelanie v ktorejkoľvek oblasti, zaviaže sa, že bude spať najmenej 8 hodín, dokáže zaspať do 10 až 20 minút a má znalosti o tom, ako zaznamenať a analyzovať svoje osobné vzorce spánku.

Spoločnosť poskytne vybranému uchádzačovi matrac a fitness sledovač. Zdá sa, že daná osoba bude mať dosť prísnu rutinu, a to vrátane pokynov týkajúcich sa pitia kofeínových nápojov, ako aj obmedzeného času na sociálne siete, televíziu či počítač. Ľudia, ktorí radi sledujú show pred spaním, pijú kávu, zostávajú dlho do noci hore alebo chrápu, sú podľa popisu práce v značnej nevýhode. Okrem toho spoločnosť hľadá niekoho, kto je dosť neaktívny na sociálnych sieťach, má znalosti o meditatívnych postupoch a zvládaní stresu a taktiež znalosti o textoch a melódiách uspávaniek.

Pokiaľ ide o plat, tak spoločnosť Wakefit vo svojom zozname uvádza, že zaplatí približne 1 400 USD. Prácu pritom bude vybraný uchádzač vykonávať v pohodlí vlastného domova a celkovo musí zaznamenať 100 nocí. Momentálne táto spoločnosť vedie na svojej webovej stránke súťaž, do ktorej sa môžu prihlasovať uchádzači. Každý z vás môže skúsiť šťastie, stačí len uviesť ten najlepší dôvod, prečo by mali vybrať práve vás.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.