Mongolské dievča žijúce v USA menom Renny, je jedinečné. Verte, že ak by ste okolo nej prechádzali, tak sa za ňou určite otočíte. A to všetko preto, že jej nohy sú dlhé až 134,5 centimetrov, čo z nej robí ženu s najdlhšími nohami na svete.

Vyrastala v náročných podmienkach a mala problémy aj pri svojom dospievaní, keďže bola úplne iná ako ostatní, ale nakoniec dokázala akceptovať svoj výzor. Renny má 29 rokov a zdá sa, že nájsť vhodné nohavice či sukňu je pre ňu celkom ťažké. V detstve a dospievaní veru nebola nadšená z toho, ako vyzerala, ale tento pocit postupne nahradila zdravým sebavedomím. Dnes sa dokonca nebojí obuť si vysoké podpätky. „Prečo sa snažíte zapadnúť, keď ste sa narodili, aby ste vynikli?“ pýta sa Renny.

Renny pobrala gény od svojich rodičov, keďže jej otec meria až 208 cm a jej matka meria 185 cm, pričom ich dcéra a zároveň rekordérka má výšku až 205 cm. Tvrdí, že takáto výška prináša rôzne výhody aj nevýhody, s čím možno len súhlasiť.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.