Mačka Maine Coon vyzerá doslova ako rozprávková bytosť. Je to jedno z najväčších domestikovaných plemien, aké tento svet pozná. Hneď pri pohľade na ňu uvidíte, aké je to majestátne stvorenie. Nie divu, že im majitelia prejavujú patričnú lásku a vzorne sa o nich starajú.

Majiteľka tohto domáceho miláčika jej vytvorila účet na Instagrame a už teraz má viac ako 60 tisíc sledovateľov. Počet fanúšikov však neustále rastie a keď sa pozriete na jej fotografie, určite pochopíte prečo.

Ak chcete aj vy sledovať jej príbeh, môžete tak urobiť na tomto odkaze.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.