Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Keď rodinu zasiahne tragédia, sú odkázaní pomáhať si vzájomne. No to len v tom prípade, keď sa o vás má kto postarať. Pozrime sa na tento úžasný príbeh. Po tom, čo Tian Haicheng z Číny zostal po automobilovej nehode ochrnutý, jeho manželka ho opustila. Našťastie, zostala s ním dcéra.

Jeho manželka odišla len mesiac po nehode a vzala si so sebou aj staršieho syna. „Povedala mi, že na pár dní zostane v matkinom dome. No nikdy sa už nevrátila a vzala si so sebou aj syna,“ povedal Tian. No dcéra – Jia Jia, zostala s ním. A odvtedy sa o neho stará.

Dievčatko vstáva každý deň o 6 a masíruje svaly otcovi celú polhodinu. Predtým, ako odíde do školy, vyčistí mu zuby a umyje tvár. Zatiaľ čo je v škole, jej starí rodičia sa starajú o nevládneho otca. No potom, čo sa vráti zo školy, opäť preberie taktovku. Jia ho kŕmi a pomáha mu pohybovať sa po dome pomocou špeciálneho zariadenia.

Dievčatko taktiež otca holí. „Na začiatku som nevedela, ako ho budem holiť, pretože som ho porezala a krvácal,“ povedala. „Ale otec mi povedal, že ho to nebolelo. Teraz som v tom však už veľmi dobrá.“ Jia sa vyjadrila, že matka jej nechýba, ale brat jej veľmi chýba.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.