Určite viete, že za vašimi obľúbenými hercami stoja hrdinovia, bez ktorých by mnohé obľúbené filmy nemohli ani existovať. Všetci herci majú svojich dablérov, ktorí ich nielenže zastupujú v niektorých scénach, ale vyzerajú takmer ako keby išlo o dvojičky. Nie každý je totiž Jason Statham, ktorý dabléra nepotrebuje, resp. využíva ho iba v skutočne výnimočných situáciách.

Poďme sa teda pozrieť na niektorých obľúbených televíznych hrdinov a ich dablérov, ktorí vyzerajú, ako keby im z oka vypadli:

Keanu Reeves a Mack Kuhr:

Arnold Schwarzenegger a Peter Kent:

Dwayne ’The Rock’ Johnson a Tanoai Reed:

Mark Ruffalo a Anthony Molinari:

NEW YORK, NY – MARCH 22: Anthony Molinari, stunt double for Mark Ruffalo and Mark Ruffalo filming on location for „Now You See Me“ on March 22, 2012 in New York City. (Photo by Bobby Bank/WireImage)

Tom Hardy a Jacob Tomuri:

Alexander Skarsgård a Mark Slaughter:

Mark Wahlberg a Dan Mast:

Andrew Lincoln a Felipe Savahge:

Léa Seydoux a Gemita Samarra:

Jean-Claude Van Damme a Mark Stefanich:

Jim Carrey a Tom Deakman:

Lauren German a Lauren Shaw:

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.