Všetci ľudia na tejto planéte zdieľajú jednu planétu, no to neznamená, že všetci žijú v rovnakých podmienkach. Veľmi dobre viete, že sú krajiny, kde sa žije lepšie a ľahšie a potom sú aj také, kde sa žije veľmi ťažko v chudobe. Ugur Gallenkus z tureckého Istanbulu vytvára koláže, v ktorých kombinuje 2 obrázky do jedného.

Prostredníctvom týchto pravdivých fotografií sa snaží poukázať na dôležité problémy, ktorým tento svet čelí. Témy, ktorým sa venuje, sú najmä vojna, sociálna nespravodlivosť a zmena podnebia. Robí to veľmi originálne, pričom dokonalé zachytáva kontrasty dvoch rozdielnych svetov. Všetko sú to zábery, nad ktorými sa jednoducho pozastavíte a zamyslíte sa na chvíľu. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.