Blíži sa koniec roka a tým spojené aj novoročné predsavzatia. Tie sú mimoriadne populárne, no nemenej populárny je aj fakt, že nie všetci ich dokážu splniť. 31% ľudí, ktorí sa rozhodnú pre novoročné predsavzatia, sa ich po krátkom čase vzdajú. Existujú však aj takí, ktorí oplývajú mimoriadne pevnou vôľou a práve tým venujeme tento článok. Nižšie nájdete niekoľko pozoruhodných zmien, ktoré ľudia dokázali podstúpiť v priebehu tohto roka. V niektorých prípadoch aj ťažko uveriť, že k výraznej zmene došlo podstate za menej ako rok.

Tak poďme na to, toto môže byť menšia inšpirácia aj pre vás:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.