Počas svojho života prežijete rôzne udalosti. Také, ktoré vás rozosmejú, no bohužiaľ aj také, ktoré rozplačú. Každá fotografia v tomto článku ukazuje láskavosť a znázorňuje aj prekonávanie životných bojov. Stačí sa pozrieť na matku, ktorá počúva srdcový rytmus svojej dcéry v hrudi iného muža, či malú dcéru hasiča pri jeho truhle. Vďaka týmto fotografiám budete cítiť život v celej svojej kráse a znova si uvedomíte, že si ho treba vážiť dovtedy, kým sa dá.

Manžel sa lúči s manželkou, pretože bol pridelený ako člen zdravotného tímu pomáhať v nemocnici vo Wu-chane, ktorá bola najviac postihnutá koronavírusom:

Matka počúva srdce svojej dcéry, ktorá zomrela a svoje srdce darovala tomuto mužovi:

Malá dcérka nebohého hasiča na pohrebe s jeho prilbou a medailou:

Spevácky zbor prišiel do nemocnice zaspievať chorým pacientom:

Pes, ktorého zachránili z požiarov sa stal plnohodnotným členom hasičských zložiek:

Muž, ktorý zadarmo strihá bezdomovcov:

„Našla som tento text napísal môj dedko a ja som ho našla 6 rokov potom, ako zomrel“:

Toto nie je o tom, koľko peňazí máte vo vrecku:

Zakaždým, keď DeAndre Hopkins skóruje, nájde svoju matku, ktorá je už niekoľko rokov nevidiace a daruje jej túto „touchdown“ loptu:

Po tom, čo táto mačka prišla o uši jej istá žena vyrobila takéto uši:

Keď konečne začalo v Austrálii po požiaroch pršať:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.