Tento príbeh, ktorý sa odohral je tak trochu bizarný, no opäť je dôkazom toho, že dobrí ľudia stále existujú. V jeden deň bolo malé dievčatko spolu so svojou mamou na nákupe a  dcéra tam stratila svojho obľúbeného plyšáka – zajaca Bunnyho. Traja zamestnanci nákupného centra sa rozhodli konať. A pozrite sa ako.

grocery shop alabama fotografia
Photo by MichaelGaida

3-ročná Madison nakupovala so svojou matkou, Jennou Rachalovou, v obchode s potravinami Publix v Alabame. Až keď prišli domov si všimli, že jej milovaná hračka chýba. Keďže tohto plyšáka malo malé dievčatko už od svojho narodenia, bola z toho veľmi smutná. V piatok ráno sa preto jej matka do obchodu vrátila, či ho náhodou niekto nenašiel. Nenašiel.

Rozhodla sa preto obrátiť na internet s prosbou o pomoc. Jej príspevok zdieľali rôzni ľudia, až kým ho nenašiel Mike Gayheart, manažér tohto obchodu. Mike skontroloval bezpečnostné zábery z kamery. Zistil, že Bunny zostal v ich nákupnom vozíku. Zajac bol neskôr hodený do odpadu a dostal sa až na skládku.

To, čo Mike urobil vás dostane. Povolal troch svojich zamestnancov, aby s ním išli na tú skládku a tohto plyšáka našli. Neuveriteľné, no podarilo sa im ho nájsť uprostred tej skládky odpadov.

Mike potom zajaca odniesol majiteľke domov. Keď jej celý tento príbeh vyrozprával, Jenna tomu nemohla uveriť. Okamžite to zdieľala na Facebooku, kde pochválila záchrancov a aj  takto sa im chcela poďakovať. „Mám v pláne zavolať spoločnosti Publix, zalarmovať aj spravodajské a rozhlasové služby, aby všetci videli, akí úžasní sú títo ľudia,“ napísala Jenna. Toto je ďalší dôkaz toho, že existujú aj takí ľudia, ktorí nepozerajú iba na seba, ale chcú pomáhať iným. Nie len zo zištných dôvodov. Svet však takýchto ľudí a aj činov potrebuje viac.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.