Celebrity sú takisto ľudia rovnako ako aj my ostatní a aj oni majú svoje trapasy a ponižujúce momenty. Hlavný rozdiel je v tom, že tie ich sú oveľa častejšie zachytené na videu. Či už ide o roztrhnuté šaty alebo nepodarené vystúpenie na pódiu, veľké hviezdy majú za sebou množstvo trápnych momentov. Niektoré z nich sa na tom zasmiali, iné na svoje prešľapy doplácajú dodnes. Dnes sa teda pozrieme na osem najikonickejších a najponižujúcejších zlyhaní celebrít, na ktoré nikdy nezabudnú.

1. Blake Lively

Každá žena na svete chce, aby bol jej svadobný deň dokonalý, a urobí všetko pre to, aby taký bol. V prípade slávnej herečky zo seriálu Gossip Girl však nešlo všetko podľa plánu, keďže nešťastná nehoda jej nenávratne roztrhala svadobné šaty. Hoci Ryan Reynolds a Blake o svojom svadobnom obrade v roku 2012 dlho mlčali, túto nečakanú príhodu odhalili počas rozhovoru.

Photo by BrightSide

„Florence Welch spievala na hostine, priniesli prskavky a ja som ju sledovala, ako spieva. Pozriem sa dole a moje svadobné šaty majú veľkú spálenú stopu od jednej prskavky. Priamo vpredu! Bolo to pre mňa také srdcervúce.“ 

2. Taylor Swift a Kanye West

Taylor Swift, známa country speváčka, získala v roku 2009 cenu za najlepší videoklip za pieseň „You Belong with Me“, v ktorej porazila finalistky Beyoncé, Lady Gaga, Pink a ďalšie. Jej úžasný moment však prerušil raper Kanye West, ktorý vtrhol na pódium a 19-ročnú Taylor priviedol do rozpakov.

Photo by BrightSide

„Hej, Taylor, mám z teba úprimnú radosť. Nechám ťa to tu dokončiť, ale Beyoncé má jeden z najlepších videoklipov všetkých čias,“ zastavil sa Kanye a ohromil všetkých v sále aj divákov doma. Taylor sa následne vyjadrila k tejto udalosti a vysvetlila, ako sa cítila: „Nebudem tvrdiť, že ma to nezasiahlo. O päť minút neskôr som mala vystúpiť naživo, takže som sa musela dostať späť do mentálnej pohody.“

3. Olivia Rodrigo a Taylor Swift

Olivia Rodriguez si z udeľovania cien Grammy 2022 odniesla tri trofeje. Nanešťastie, nie všetko v ten večer prebiehalo hladko a Olivia pri pózovaní v miestnosti na fotenie víťazov po ceremoniáli jednu zo svojich cien upustila a zlatý gramofón sa podľa očakávania rýchlo rozbil na polovicu.

Photo by BrightSide

Táto nehoda mnohým ľuďom pripomenula to, čo sa stalo Taylor Swift v roku 2010. Ocenená speváčka bola nominovaná viac ako 40-krát a vybudovala si meno na hudobnej scéne. Taylor však mala v ten večer problém udržať kontrolu nad štyrmi cenami a jeden gramofón jej spadol a praskol. Olivia Rodrigo už dlho zbožňuje Taylor Swift a teraz sa môže pochváliť, že má s blonďavou speváčkou spoločnú črtu.

4. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence práve získala svojho prvého Oscara, keď pred celým svetom zažila skutočne ponižujúci moment. Po ceste nahor, keď si chcela prevziať cenu za najlepší ženský herecký výkon v roku 2013, sa herečka pošmykla na schodoch. Diváci jej za jej víťazstvo venovali aj standing-ovation, ona však mala pocit, že to robia z ľútosti. „Bola som veľmi nervózna a tiež veľmi poverčivá. Nechcela som pripustiť možnosť, že by som mohla vyhrať,“ spomínala Lawrence na ten večer.

Photo by BrightSide

Herečka pokračuje: „Naozaj som sa tešila, že sa mi to podarilo, bola som veľmi nervózna, ale pripravená. Všetok adrenalín sa vyplavil a zavolali moje meno. Bola som v šoku. A potom som spadla a to mi všetko vymazalo z mysle. Teraz sa na to môžem pozerať s láskou, ale dlho bol incident s pádom pre mňa citlivou témou.“

5. Madonna a Drake

Madonna v apríli 2015 prekvapila návštevníkov festivalu Coachella, keď pobozkala Drakea, ktorý sedel na pódiu, aby si s ňou zatancoval. Madonna sa za ním prešmykla, pričom mu zatlačila bradu dozadu a pobozkala ho na pery. Zdalo sa, že Drakeovo nadšenie postupom času slablo, a keď sa bozk skončil, naklonil sa dopredu a otvoril ústa. Drakeova reakcia mnohých pohoršila, pretože sa zdalo, že je bozkom znechutený. Po tom, ako sa fotografia stala virálnou, Drake na Instagrame napísal, že bola „nesprávne interpretovaná“. Napriek tomu fotografia predstavuje pre oboch nepríjemný a trochu zábavný moment.

Photo by BrightSide

6. Cameron Diaz

Problémy s oblečením sú tu neustále a sú oveľa horšie, keď sa stanú na červenom koberci pred kamerami a fanúšikmi. Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore mali na premiére filmu Charlieho anjeli 2 v roku 2003 oblečené rovnaké biele šaty, keď sa Diazovej pár minút pred podujatím roztrhli topánky. Herečka ich teda odhodila a po červenom koberci sa prešla bosá, pričom sa týčila nad svojimi spoluhviezdami.

Photo by BrightSide

7. Steve Harvey

Predstavte si, že ste korunovaní za Miss Universe a potom sa musíte vzdať titulu kvôli prešľapu. Steve Harvey, moderátor súťaže Miss Universe 2015, vyhlásil za víťazku Miss Kolumbia namiesto Miss Filipíny, ktorá súťaž vyhrala. Miss Kolumbia zistila, že moderátor Steve Harvey nesprávne prečítal výsledky v priamom televíznom prenose, zatiaľ čo rozdávala bozky a mávala svojim oddaným priaznivcom.

Photo by BrightSide

Steve nesprávne tvrdil, že titul získala Miss Kolumbia, a keď si uvedomil, že víťazkou je Miss Filipíny, musel sa vrátiť na pódium a svoj omyl odvolať. Tento omyl všetkých zaskočil a vyvolal vlnu reakcií. Steve sa neskôr ospravedlnil v priamom prenose v televízii a tiež prostredníctvom série tweetov. „Bola to úprimne ľudská chyba a veľmi ma to mrzí.“

8. Katy Perry

Katy Perry počas svojej kariéry predviedla niekoľko nezabudnuteľných vystúpení. Pri vystúpení na odovzdávaní cien MTV Latin America Awards v roku 2008 umelkyňa zažila veľký trapas. Jej veľkolepé vystúpenie nedopadlo podľa plánu, keďže diva sa pošmykla na poleve torty a o minútu neskôr dramaticky spadla. Je zábavné, koľkokrát sa pokúsila odísť z pódia, len aby sa opäť pošmykla a spadla.

Photo by BrightSide

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.