V Bognor Regis, Západnom Sussexe, boli zatknutí dvaja podozriví muži po tom, čo mali ukryť trom ženám podivné tabletky do ich kebabu. Polícia tvrdí, že tieto tri mladé ženy s vekom pohybujúcim sa okolo 20 rokov, našli niekoľko tabliet vo svojom jedle, ktoré si brali so sebou domov.  

Spomínané kebaby si kúpili v podniku zvanom Istanbul Grill, ktorý sa nachádza v Bognor Regis, a to v skorých ranných hodinách. Svoj objav ale veľmi rýchlo nahlásili polícii, ktorá odvtedy zatkla dvoch miestnych mužov vo veku 30 a 42 rokov pre podozrenie z podania jedu s úmyslom spôsobiť vážne ublíženie na zdraví. Jedna zo žien narazila na modrú kapsulu v mäse tak trochu náhodou, pričom po jej otvorení objavili vo vnútri ďalšie štyri tabletky. Hneď upozornila aj svoje kamarátky.

Hlavný inšpektor z polície Sussex, Jon Carter povedal:

„Chápem, že tento incident môže spôsobiť ľuďom obavy. Polícia však podnikla okamžité kroky na ochranu verejnosti zatknutím dvoch osôb a spolupracuje s partnermi, najmä tými z okresnej rady, aby sa podarilo prijať dobré ochranné opatrenia. Vyšetrovanie je zatiaľ v počiatočnom štádiu.“ Miestni úradníci budú v tomto prípade aktívni a žiadajú o pomoc a podporu verejnosti. Nič však nenasvedčuje tomu, že by bol tento prípad rozšírenejší, pretože sa údajne podobný prípad nikde inde zatiaľ nepreukázal. Zrejme tak išlo o jednorázovú a najmä cielenú záležitosť.

 

Zdroj: unilad.com, ladbible.com

Foto: Facebook

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.