Vojna na Ukrajine trvá už takmer mesiac a jej koniec akosi stále neprichádza. K situácii sa vyjadril aj bývalý prezident Donald Trump. Prezradil, ako by reagoval na Putinovu agresiu, keby je stále vo funkcii prezidenta. 

Zdroj: flickr

Trump sa vyjadril pre portál Insider, že Putin o jadrovej vojne hovoril pomerne často. Bývalý americký prezident si myslí, že Putina je potrebné len vystrašiť. „Nemôžeš dovoliť, aby táto tragédia pokračovala. Nemôžeš dopustiť, aby tisícky ľudí len tak zomierali,“ toto by odkázal Trump Putinovi. 

„Rusko je síce jadrovou veľmocou, ale Amerika je mocnejšia,“ vyjadril sa Trump. Bývalý americký prezident uviedol, že USA má najväčšie ponorky na svete a najvýkonnejšie stroje. 

Zdroj: wikimedia

Trumpovi sa postoj súčasného prezidenta príliš nepozdáva. Podľa neho by mala Amerika označiť lietadlá F-22 čínskou vlajkou a Rusko zbombardovať. Bývalý americký prezident dodal, že následne by to Amerika všetko zvalila na Čínu. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.