Dilara İlter z tureckého Istanbulu nahrala na Twitteri videá, ktoré ľudia aj po troch rokoch stále sledujú a zdieľajú. A prečo? Nuž, zobrazujú vcelku veľkolepý pohľad, ktorý bežne neuvidíte.

, Turkyni sa naskytol neuveriteľný pohľad cez okno svojich rodičov a všetko natočila

Dilara bola svedkom niečoho skutočne nevídaného. Z okna svojich rodičov zazrela ženu, ktorá so sebou viedla desiatky zvierat – mačiek, psov aj vtákov. “Žena kráčala veľmi pokojne. Táto dáma býva v blízkom okolí mojich rodičov a moja mama mi povedala, že je cudzinka,” komentovala situáciu Dilara. Každý druhý deň takto zhromažďuje túlavé zvieratá a kŕmi ich. “V okamihu, keď som ju videla s nimi kráčať som si myslela, že je čarodejnica, keďže viedla toľko vrán a mačiek,” dodala prekvapená autorka videa. Neskôr však všetko pochopila.

, Turkyni sa naskytol neuveriteľný pohľad cez okno svojich rodičov a všetko natočila

Dilara ďalej povedala, že jej mama sa snažila so záhadnou dámou rozprávať, no tá bola plachá, pretože nevedela dobre po turecky, takže ich rozhovor aj veľmi rýchlo skončil. O rok neskôr Dilara raz opäť zazrela tú istú ženu a zvieratá ju stále nasledovali. “Viem, že veľmi často kŕmi zvieratá na tejto ulici, čo je v Turecku však dosť bežné správanie. My v Istanbule totiž milujeme túlavé zvieratá, najmä mačky a staráme sa o ne. Sú symbolom mesta,” dodala Dilara.

, Turkyni sa naskytol neuveriteľný pohľad cez okno svojich rodičov a všetko natočila

Pozrite si celé videá, ktoré stoja za pozretie:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.