Žena z Brazílie bola zatknutá po tom, čo sa ukázalo, že pašovala kokaín v melóne, ktorý zamaskovala a tvárila sa, že je tehotná. Nemenovaná žena nastúpila do autobusu smerujúceho do Ria de Janeiro s melónom ukrytým pod šatami, ktorý bol naplnený nemalým množstvom kokaínu.

Foto od Facebook

Aj samotná polícia zostala prekvapená po zistení, že to nie je brucho, ale melón. Vo vnútri melónu objavili štyri balíčky kokaínu veľké ako tehly. Drogy vážili viac ako 1,8 kilogramov a boli zhabané orgánmi Sao Paula. Žena sa priznala, že drogy vyzdvihla v Paraguaji a plánovala ich previesť do Rio de Janeira. To sa jej však nepodarilo a policajti včas zasiahli. Podľa portálu Mail Online malo byť žene za prepravu kokaínu do Ria de Janeiro vyplatených 500 brazílskych realov (čo je v prepočte približne 100 dolárov, resp. 83 €).

V Brazílii funguje už veľmi dlho obrovský trh s kokaínom a v posledných rokoch sa tiež stala jedným z hlavných dodávateľov Európy. Predpokladá sa, že drogy posielajú do Európy na nákladných lodiach, pričom trh s kokaínom má na starom kontinente údajne hodnotu viac ako 10 miliárd dolárov. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.