Hovorí sa, že každý z nás je výnimočný, s čím možno len súhlasiť. Ale niektorí jedinci vytŕčajú z davu oveľa viac. Ide o ľudí, ktorí sú istým spôsobom jedinečný, čo im možno závidieť, ale možno aj nezávidieť. Nuž, všetko má svoje pre aj proti. Či už ide o výšku, alebo nezvyčajné rodné znamienko, títo ľudia majú naozaj jedinečné vlastnosti, ktoré sa stali súčasťou ich rovnako jedinečnej identity.

Toto je Yao Ming, ktorý meria 2,29 metra:

Chlapček má materské znamienko v tvare srdca:

Tak toto je ďalší „obor“ medzi ľuďmi:

Krásne dievčatko:

View this post on Instagram

National Daughter Day

A post shared by A Different Kinda Girl. (@easszzii) on

Týmto dvom ľuďom rastie obočie rovnako nezvyčajne:

Obaja chlapci majú 13 rokov:

Toto je prirodzená farba vlasov ženy:

Nyakim Gatwech – najtmavšia modelka na svete:

Tento muž je vysoký ako 27 donutov:

Tak toto rozkošné dieťa má lepšie a krajšie mihalnice ako drvivá väčšina dospelých ľudí:

❤️❤️❤️

Zveřejnil(a) Little Miss Egypt dne Čtvrtek 26. listopadu 2015

Chlapček sa narodil s mimoriadne bujnou „hrivou“:

Žena má polku tváre odlišnú, čo spôsobuje vitiligo:

View this post on Instagram

I debated sharing this but here it goes… Today was an amazing day! I got to hang around a bunch of models and walk my first runway! However, I’m not going to lie, there was a moment of insecurity with my vitiligo. On the outside I might look confident with my vitiligo, but that’s not always the case on the inside. I constantly have a million thoughts running through my head about it, and today, the main thought was how much I missed wearing lashes and having a full glam face beat like all of the other models. I felt out of place… Yes, I know, I can still do all of that but I didn’t want to hide my vitiligo, I wanted to embrace it. I prayed about it and reminded myself God has made us all different and special, I just have an extra dash of special. ❤️ This is not a self pity post, just a post sharing my honest thoughts and feelings. ❤️❤️❤️ #vitiligo Shoutout to @madisonthemua for getting my face together! As always, amazing! 😍

A post shared by Victoria 🇰🇷🇺🇸 (@bevictoriious) on

Tento chlapček vyzerá ako Danny DeVito:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside.com

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.