Aj keď ste „škaredým káčatkom“ v mladosti, tak to neznamená, že v dospelosti sa to nezmení. Existujú takí ľudia, ktorí vedia, že vzdanie sa nemôže byť nikdy žiadnym riešením a nech máte akékoľvek prekážky, jednoducho ich zdolajte. Teraz vám ukážeme osudy ľudí, ktorí buď schudli, prekonali depresiu, zmenili svoj výzor či sa stali ich lepším ja. Berte to ako inšpiráciu.

Na fotografii je jedna a tá istá osoba len s rozdielom niekoľkých rokov. Prvá fotografia je z čias strednej školy. Kto by bol povedal, že takto opeknie:

Strata nadbytočných kilogramov, nový účes, nový štýl v obliekaní a schopnosť komunikovať s ľuďmi. Tento chlapík je dôkaz toho, že nenávidieť samého seba nie je životná cesta:

Táto žena sa rozhodla urobiť niečo so svojou postavou pred 3 rokmi:

Rozdiel medzi týmito fotografiami je len jeden rok a chlapík naďalej pracuje na svojej postave:

Ďalšie životné rozhodnutie zmeniť sa:

„Aj moja vlastná rodina má problém spoznať ma. Je to milé“:

Tri roky transformácie:

„Moja tvár bola vždy červená, hneval som sa na svojho otca a bol pripravený za punk rock aj zomrieť. Teraz je moja pokožka zdravšia a milujem svojho otca„:

Tento chlapec bol počas dospievania šikanovaný, no nezastavilo ho to a dnes vyzerá skvele:

„Začal som cvičiť, pretože som si myslel, že milujem ženu a potom som zistil, že milujem seba“:

„Natrafila som na svoju starú fotografiu. Neverím, že som kedysi takto vyzerala“:

13 vs 24 rokov:

Tento chlapík schudol 50 kilogramov za rok a pol potom, čo sa zranil počas rugby zápasu. Rozhodol sa vyštudovať univerzitu a dnes má titul z matematiky:

Pred pár rokmi som mala depresie a problémy s prejedaním. Teraz som šťastnejšia a zdravšia“:

2015 vs 2019:

Neuveriteľné zmeny:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.