Ako by sa vám páčilo zobudiť sa do teplého rána a po otvorení očí vidieť pobehovať zebry alebo sa privítať so slonom ,ktorý na vás tak začudovane pozerá cez sklenenú stenu? Presne takéto zážitky ponúkajú luxusné africké hotely, ktoré sú postavené v srdci prírodných rezervácií.

1

V prírodnej rezervácií Madikwe sa nachádza hotel, ktorý ponúka ubytovanie v špeciálnych „izbách“ priamo pod holým nebom a vaši susedia budú slony.

2

3

4

 

Známy miliardár Sir Richard Branson postavil tento hotel Ulusaba so zameraním aj na tie najmenšie detaily. Hotel pozostáva z dvoch častí, vzdialenych 15 minút chôdze. Jednu časť tvorí „presklenný zámok “ a druhu malé stromové domčeky, ktoré sľubujú možnosť vidieť ozajstné levy !

5

 

6

7

 

Pre ľudí, ktorí si potrpia viac na súkromie je možnosť ubytovania aj v takýchto súkromných chatkách.

8

9

10

11

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.