Ak oplývate bohatou fantáziou, bolo by hriech ju nepretaviť do reálnej podoby. Šikovní ľudia to dobre vedia a ak ju dokážu správe využiť, potom z toho vznikajú skutočné jedinečné nápady. Niekedy možno stačí popremýšľať čo v tej-ktorej oblasti chýba a bol by o to záujem. Potom možno budete svedkami prílevu turistov, ktorí budú javiť o takéto služby obrovský záujem.

Mexiko je typické najmä svojou tequilou a miestna továreň túto tématiku dokonale využila. Liehovar La Cofradia v mexickom meste Jalisco pozýva hostí, aby strávili krásne chvíle v jeho originálnom komplexe s názvom Matices de Barricas. Rezort ponúka chatky v tvare súdov. Celkovo je v komplexe 30 sudov, pričom za jednu noc zaplatíte približne 190€. Tieto obrie súdy majú okná, sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, sprchovacím kútom a kuchynkou. Obklopuje ich modrá agáva, ktorá je zároveň základná zložka tequily. To však nie je všetko. Turisti sa môžu tešiť aj na autobus v tvare fľaše, ktorý berie návštevníkov na prehliadku tejto domovskej oblasti tequily.

Hotel má momentálne na TripAdvisore hodnotenie 4,5 z 5, pričom turisti sú s touto atrakciou spokojní najmä kvôli polohe, čistote, službám a cene. Istá recenzentka napísala, že sa jej páčila aj prehliadka oblasti spolu s ochutnávkou. Taktiež bola spokojná so sprievodcom. Iný návštevník zas napísal: “Pripúšťam, že spočiatku som bol k tomuto konceptu skeptický, ale izby sú veľmi pohodlné a výborne zariadené.” V hoteli Matices de Barricas nájdete aj bar a podzemnú reštauráciu s regionálnymi špecialitami.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.