Nový školský rok je už za rohom pre veľkú časť študentov. Zatiaľ čo viacerí žiaci sú nadšení, že sa opäť uvidia so svojimi kamarátmi, tak podobne sú na tom aj rodičia a učitelia, ale tí sa samozrejme o svoje ratolesti aj tak trochu obávajú.

Školy zavádzajú nové opatrenia, aby znížili šance študentov nakaziť sa koronavírusom, no aj učitelia sú tí, ktorí prichádzajú s vlastnými nápadmi. Od kreatívnych opatrení zameraných na sociálny dištanc až po rôzne iné inovatívne spôsoby ako zamedziť šíreniu vírusu, tieto hravé metódy dokazujú, že niektorí učitelia idú nad rámec svojich povinností a robia dobre. A ako originálne si s tým jednotliví učitelia poradili sa už dozviete nižšie.

Niektorí žiaci budú nosiť takéto krídla, aby si udržiavali dostatočnú vzdialenosť:

Iní zas majú pripravené v triedach takéto sedenie:

Je to pláž či trieda?

Knižné lode:

Korona veľkú šancu nemá:

Miesto na uloženie kníh pre každú lavicu:

Ochranné štíty sú na mieste:

Stoličky sú od seba v dostatočnej vzdialenosti:

Snáď to pomôže:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.