Keď niekto ukradne majiteľovi psa je to vždy veľmi nepríjemné a majiteľ sa svojho miláčika snaží všemožne nájsť. Avšak rozprávky so šťastným koncom sú vždy tie najlepšie a potešia široké okolie. Tento príbeh je taký, no má ešte jeden veľmi nečakaný zvrat.

Fenka šar peja bola ukradnutá v Cranstone v Britskej Kolumbii, pričom jej únoscovia ju naložil do pikapu a odišli. Majiteľ Morton okamžite zdieľal svoju prosbu o pomoc na sociálnych sieťach a dúfal, že mu niekto pomôže. Jeho príspevok bol zdieľaný 30 000-krát a ako odmenu ponúkal nálezcovi až 5 000 dolárov. Zároveň dostal mnoho tipov kto to mohol byť a rozhodol sa ľudí postupne kontaktovať. 

Keď zavolal istej žene, hneď mu niečo nesedelo, pretože znela rozrušene a počul, že plače. Rozhodol sa ju upokojiť a dohodol si s ňou stretnutie. Žena svoj čin oľutovala aj keď nekonala sama a fenku Darlu Mortonovi v slzách vrátila. Ospravedlnila sa a Morton videl, že s ňou nie je niečo v poriadku. Všimol si, že užíva drogy a priznala sa k tomu, že fenku ukradla práve preto, aby si mala za čo kúpiť drogy. Morton to rýchlo odhalil preto, že sám bol kedysi závislý.

Aktuálne pracuje Morton pre zariadenie, ktoré lieči závislých ľudí. Chlapík mal pri sebe peniaze, ktoré ponúkal ako odmenu, no namiesto toho sa rozhodol, že žene zaplatí liečbu. Ponúkol jej to, no stále čaká, kým sa mu sama ozve a odhodlá sa ísť touto cestou, ktorú v minulosti podstúpil sám Morton. Dúfa, že tak jedného dňa nešťastná žena urobí. 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.