Mara Soriano z kanadského Vancouveru sa nedávno presťahovala, keď jej počas sťahovania zavolal priateľ, ktorý ju tak trochu vykoľajil. Mara sa totiž po telefonáte ponáhľala pomôcť svojmu priateľovi a ona aj jej snúbenec zabudli na to, že svoje tašky nechala bez dozoru. V jednej z nich bolo mimoriadne neoceniteľný predmet – medvedík so záznamom hlasu jej zosnulej mamičky.

Keď sa Mara rozhodla požiadať o pomoc ľudí online, aby jej pomohli nájsť ukradnutého medvedíka, začalo sa pátranie neznámych ľudí na internete, ktorí sa rozhodli pomôcť. A viedol ho jeden z najobľúbenejších ľudí na tejto planéte – Ryan Reynolds, ktorý sľúbil 5 000 dolárov tomu, kto vráti tohto medveďa Mare. A už o tri dni od jeho výzvy sa Ryan ohlásil so šťastnou správou, ktorá preletela internetom. „Keď sme sa sťahovali, volal mi kamarát, že ďalšieho priateľa zasiahla dodávka. Pustila som všetko, čo som mala a len som predpokladala, že môj snúbenec vezme daný batoh plný dôležitých vecí,“ povedala Mara. Nestalo sa a tašku niekto vzal.

Medvedík je pre ženu taký dôležitý preto, že jej ho dala matka tesne pred smrťou. Trápila ju rakovina, s ktorou bojovala 9 rokov, no nakoniec jej podľahla. Navyše, ide o medvedíka, ktorý rozpráva hlasom zosnulej matky a hovorí, že Maru miluje a bude s ňou navždy. Reynolds, ktorý je známy svojou ľudskosťou, neváhal ani v tejto chvíli a rozhodol sa neznámej žene pomôcť. A medvedík je znova tam, kde patrí.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.