Nie je umenie ako umenie. Najmä čo sa týka toho pouličného. Častokrát sme svedkom len akýchsi značiek alebo textov nastriekaných na budovách, no to častokrát nemá s umením veľa spoločného. Existujú však ľudia, ktorí dokážu spestriť ulice naozaj jedinečným spôsobom. A keďže nemá veľa ľudí rado pouličných umelcov, tak si myslíme, že možno šikovné ruky tohto chlapíka zmenia ich pohľad.

Francúz Charles Leval, známy skôr ako Levalet, svojou tvorbou v Paríži doslova oživuje ulice. Jeho dizajny interagujú s okolím a veľakrát volí vtipnú tému, ktorá jednoducho funguje. „Čo som chcel a čo je stále mojim cieľom, je pracovať na realite a produkovať citlivé umenie,“ povedal šikovný chlapík. To, ako dokáže dotvoriť veci, budovy a predmety nachádzajúce sa na ulici, je skrátka úžasné. Pri takýchto dielach sa musí zastaviť každý okoloidúci.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.