Pouličný umelec Jamie Scanlon nemal šťastné detstvo ani dospievanie. Toľkokrát ho život zrazil na zem, že neskôr začal užívať drogy a piť alkohol. Našťastie ho však umenie priviedlo späť k normálnemu životu a možno povedať, že mu umelecká tvorba zachránila život.

„Odmalička som sa vždy venoval umeniu. Vyrastal som však v prostredí, ktoré mojej tvorbe príliš neprialo. Keď mi zavraždili dvoch priateľov, dal som sa na zlú cestu, pretože som začal brať drogy a piť,“ povedal Jamie. Všetko sa zas obrátilo na dobré v roku 2009, kedy ho kamarát vzal na prehliadku diel od Banksyho. 

Vrátil sa späť k umeniu a jeho tvorba je zvláštna tým, že ako svoje plátno využíva prírodu.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.