Umenie má nekonečné množstvo tvarov, chutí a veľkostí. A čím viac sa v ňom ľudia angažujú, tým viac spôsobov nachádzame ako sa prejaviť. Najtypickejšou formou umenia je maľovanie obrazov, no postupne začali niektorí ľudia nahrádzať štetce a farby niečím iným, napríklad šrotom. 

A ako príklad vám dnes ukážeme tvorbu muža menom Matt Small, ktorý sa venuje práve tomuto. Z vyhodených veci, teda šrotu, vytvára portréty a hypnotizujúce mozaiky, ktoré rozprávajú príbeh. Tento Brit o svojej práci povedal: „Témou mojej práce sú mladí ľudia, konkrétne jednotlivci, ktorí sa cítia nedocenení a prehliadaní“. Obrazy vytvára najmä z kovových predmetov. Výsledky už posúďte sami. 

Viac už uvidíte na fotografiách:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.